Vitana to Twoja Świadoma zmiana!

Dokonaj świadomej zmiany! Czas, precyzja, kreatywność, wiedza i wielkie serce to mój przepis na idealnie dopasowany dla Ciebie jadłospis. Bez wyrzeczeń, głodzenia się i efektu jojo! Trwałe efekty na całe Twoje życie!

Vitana to niespokojny duch, pasjonatka zdrowego żywienia i aktywnego życia oraz Mama niespełna 2 letniej Hani na pełny etat. Żyję na pełnych obrotach, zajmuję się córeczką, pracuję jako doradca dietetyczny, instruktor fitness oraz studiuję Dietetykę na SWSM w Katowicach.

W wieku 14 lat popadłam w tarapaty żywieniowe, miałam „anoreksję” na szczęście z pomocą mojej Kochanej Mamy zrozumiałam, że to droga do nikąd. To był czas kiedy moje zainteresowania skierowały się na zdrowe, racjonalne, pożywne jedzenie, od którego zdrowo przytyję.

Od 9 roku życia, przez następne 10 lat trenowałam piłkę ręczną i po kontuzji kolana postanowiłam przerzucić się na fitness. Sport stał się najważniejszy w moim życiu, jest jak uzależnienie. Od 5 lat szkolę się i pracuję zawodowo jako doradca dietetyczny i trener fitness w pobliskich - osiedlowych klubach fitness.

Udowodnię, Ci że dieta i aktywność to nie tylko wyrzeczenia. Najważniejsze jest nastawienie i konsekwencja oraz indywidualnie dobrany jadłospis, plan aktywności i ŚWIADOMOŚĆ tego co jemy.

Na dowód swoich umiejętności przedstawiam certyfikaty

Podziel się swoim zdaniem

Skąd wiesz o projekcie vitana?

Od mamy albo od taty
kumpela na imprezie mi powiedziała
przeczytałam w gazecie
od wujka Google
znalazłam na fejsie

Nawigacja

Dołącz na facebook'u